ПРО КОМПАНІЮ

Концептуальний автоцентр ŠKODA у Дніпрі

«Автоцентр-Україна плюс» представляє перший та найбільший концептуальний центр Škoda в Дніпропетровському регіоні. За адресою вул. Аеропортівска, 17 (дорога в аеропорт), в єдиному торгово-сервісному центрі, Вас очикує повний спектр послуг - від покупки нового автомобіля до технічного обслуговування, включаючи надання фінансових послуг.

Автоцентр-Украина плюс

На єдиній території розташований автоцентр Skoda площею 1500 м.кв. Велика площа автомобільного центру дозволяє розмістити під «одним дахом» найсучаснішу сервісну станцію на 17 постів, склад запасних частин, затишне кафе і комфортну зону відпочинку.

Досвідчені фахівці відділу продажів допоможуть Вам зробити правильний вибір виходячи з Ваших потреб, стилю життя і переваг.

«Автоцентр-Україна плюс» виконує повний спектр послуг з ремонту і технічного обслуговування автомобілів Skoda. Всі роботи проводяться тільки з використанням найсучаснішого обладнання та спеціального інструменту. Навіть найскладніші роботи будуть проведені за найвищими стандартами якості заводу-виготовлювача.

«Автоцентр-Україна плюс» приділяє особливу увагу якості послуг, що надаються. Об'єднавши широкі можливості, професіоналізм і знання наших співробітників, ми прагнемо забезпечувати всіх наших клієнтів позитивними емоціями від покупки і обслуговування своїх автомобілів. Ми цінуємо Ваш довірою.

Будьте впевнені, колектив компанії «Автоцентр-Україна плюс» впорається з будь-яким завданням!

автосалон SKODA
автосалон SKODA
автосалон SKODA