Ваша ŠKODA по дорозі в аеропорт

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA

Переваги оригінальних запасних частин ŠKODA

Використання оригінальних запчастин забезпечує найголовніше – безпеку водія та пасажирів. Головною особливістю оригінальних запчастин SKODA являється те, що саме такі запчастини на SKODA встановлюються при складанні на конвеєрі.

Переваги оригінальних деталей SKODA

  1. Оригінальні деталі SKODA поступають на складальні конвеєри компанії SKODA.
  2. Всі оригінальні деталі Шкода протестовані і сертифіковані заводом-виробником автомобілів Шкода. Компанія SKODA гарантує їх якість та надійність. На оригінальні деталі SKODA при умовах установки на фірмовому сервісному SKODA поширюється гарантія терміном на 24 місяці з дня установки і підтвердження документально. Оригінальні деталі SKODA постачаються тільки через офіційних дилерів SKODA.
  3. Оригінальні деталі SKODA ідеально підходять до вашого автомобіля, виключаючи переробку, підгонку, нещільне прилягання, стуки та інші причини, що викликають роздратування. Купуючи неоригінальні чи бувшого використання запасні частини, ви наражаєте на небезпеку своє життя та життя пасажирів, так як певні деталі (зокрема, деталі рульового керування та гальмівного приводу) в автомобілі прямо впливають на безпеку руху.
  4. Під час придбання оригінальних деталей Шкода в фірмовому сервісному центрі ви завжди отримаєте пораду кваліфікованого спеціаліста.
  5. Весь асортимент оригінальних деталей Шкода (350000 різновидів) регламентуються спеціальним програмним забезпеченням, тому у нас ви зможете оперативно отримати любу необхідну деталь, яка без проблем підійде вашому автомобілю.

ЧОМУ АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС

ГАЛЬМА

ШАСІ ТА ПІДВІСКА

СВІЧКИ ЗАПАЛЕННЯ

ОЛИВА